تعمیر ساید بای ساید ایندزیت indesit

تعمیر ساید بای ساید ایندزیت indesitکدهای خطا ارور یخچال ( ساید بای ساید )  ایندزیت در جدول زیر توضیح داده شده است. هر یک از کدها دارای معنی خاصی است و یک یا چند قطعه ممکن در ایجاد کد خطا موثر باشند. قطعه مرتبط با کد خطا را بررسی و تعمیر یا جایگزین کنید.

تعمیر ساید بای ساید ایندزیت indesit

ارور E1 – سنسور یخچال ایراد دارد

ارور E2 – سنسور فریزر ایراد دارد

ارور E3 – سنسور دیفراست ایراد دارد

ارور E4 – سنسور دیفراست یخچال ایراد دارد

ارور E5 – سنسور دیفراست فریزر ایراد دارد

ارور E6 – برد کنترل اصلی و دیسپلی ایراد دارد

ارور E7 – سنسور محیط ایراد دارد

ارور E8 – سنسور دمای محیط ایراد دارد

ارور E9 – دمای بالای فریزر و اب شدن مواد غذایی

ارور E0 – یخ ساز ایراد دارد

ارور EE – مدار یخ ساز ایراد دارد

تهران صبا

تهران صبا

تعمیرات یخچال ساید بای ساید ایندزیت | دقت کنید که کدهای ارور برای کمک در یافتن علت مشکل استفاده می‌شوند و هیچ وقت جایگزینی برای مهارت‌های عیب‌یابی تکنسین و تعمیرکار حرفه‌ای نیستند. در‌واقع کدهای خطا ممکن است دقیقاً قطعه‌ی معیوب را نشان ندهند. کد ارور فقط ایده‌ای یا سرنخی را برای شروع بازرسی در اختیار ما قرار می‌دهند. بنابراین در صورت مشاهده‌ی کد ارور با توجه به توصیه‌های ارائه شده اقدام نمایید اگر مشکل برطرف نشد برای بررسی و رفع ارور با ما تماس بگیرید.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید ایندزیت |اگر با هر کدام از ارور یخچال (ساید بای ساید ) ایندزیت و یا کدهای خطا مواجه شدید یعنی مشکلی در یخچال (ساید بای ساید ) ایندزیت بوجود آمده که باید بررسی و تعمیر گردد. برای رفع کد خطا می‌توانید با شماره 22359158 تماس بگیرید تا ما یکی از تعمیرکاران حرفه‌ای مرکز تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت را برای بررسی کد خطا یخچال (ساید بای ساید ) ایندزیت و تعمیر آن به محل شما ارسال کنیم.

تهران صبا

تعمیر یخچال فریزر ایندزیت indesit