دلونگی

دلونگی(delonghi)ساخت کجاست؟

برند دلونگی یک از بهترین برند های تولید کننده انواع لوازم خانگی است که در ایتالیا فعالیت می کند و انواع محصولات لوازم خانگی کوچک برقی خانه و آشپزخانه را همراه با امکاناتی چون گارانتی و ضمانت و … روانه بازار می کند . با توجه به این امر که شاید برخی از افراد برند دلونگی را نشناسند و از انواع محصولات و ویژگی های آنان مطلع نباشند تصمیم داریم تا تاریخچه مختصری از برند دلونگی را بررسی کنیم .

البته این نکته را هم مد نظر داشته باشید که برند دلونگی با برند دلمونتی تفاوت دارند اما به این دلیل که اسم این دو برند تقریبا شبیه به هم است و هر دو متعلق به ایتالیا می باشند برخی به اشتباه فکر می کنند که دلونگی همان برند دلمونتی است که در اینجا ما آن ها را بررسی می کنیم .

برند دلونگی ساخت کشور ایتالیا

خب حالا به سراغ پاسخ سوال اصلی خود دلونگی ساخت کجاست برویم . این برند در سال 1281 تاسیس شده و در سال 1329 در کشور ایتالیا به ثبت رسیده است ، دفتر اصلی برند دلونگی در شهر ترویزو ایتالیا واقع شده است ، دلونگی در ابتدا کارگاه کوچکی بود که قطعات را تولید می کردند اما به مرور زمان توانست به پیشرفت های بسیار بالایی دست پیدا کند و به یکی از بزرگ ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی تبدیل شود . در ابتدای فعالیت های خود دلونگی محصولات گرم کننده و یا هواساز های قابل حمل را تولید می کردند اما با گسترش و رونقی که در بازار لوازم خانگی به دست آورند به تولید انواع محصولات لوازم خانگی روی آوردند که در این زمینه توانستند موفقیت ها روز افزونی را کسب کنند .

ار تباط برند دلونگی با برند کنوود انگلستان

در همین ابتدا این مورد را بگوییم که اگر با برند کنوود آشنایی کاملی ندارید پیشنهاد می کنم مقاله کنوود ساخت کجاست را مطالعه بفرمایید ، در سال 1380 بود که دلونگی مالکیت برند کنوود (Kenwood) که متعلق به کشور انگلستان بود را از آن خود کرد و توانست به کارخانه های برند کنوود در چین و آسیا دسترسی کاملی پیدا کند . با توجه به این دسترسی ، دلونگی انواع محصولات لوازم خانگی را در چین با طراحی اصل خود روانه بازار کرد .
در حقیقت دلونگی با تصرف برند کنوود توانست به بازار های شرق آسیا دست پیدا کند و مشتریان و طرفداران خود را گسترش دهد . در حقیقت برند کنوود را می توان زیر مجموعه برند دلونگی معرفی کرد .

تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی دلونگی

محصولات دلونگی(delonghi) در دیگر کشور ها

حال که پاسخ سوال دلونگی ساخت کجاست را میدانید بهتر است به سراغ محصولات دلونگی در دیگر کشور ها میرویم .با توجه به پیشرفت گسترده ای که برند دلونگی در طی سال های فعالیت خود سبب شده است ، همواره محصولات تولیدی برند دلونگی به بیش از 70 یا 80 کشور مختلف جهانی صادر می شود . در مجموع با این حساب می توان گفت که برند دلونگی دارای 13 بخش تولیدی و همچنین دارای 30 شرکت توزیع کننده بین المللی در سراسر جهان است .علاه بر این دلونگی شعبه های زیادی را در انواع کشور های اروپایی و غیر اروپایی چون آمریکا ، کانادا ، بلژیک ، چین ، ایران ، هلند ، فرانسه و … دارد .

مالک دلونگی (delonghi)

فردی به نام جوزپه دلونگی که در سال 1939 میلادی به دنیا آمد و بعد از رسمی کردن برند دلونگی و موفقیت هایی که در این حیطه توانست به دست آورد ، اکنون به یکی از ثروتمند ترین افراد در دنیا تبدیل شده است و از او به عنوان یکی از افراد تاثیر گذار در صنعت فرهنگی و اقتصادی کشور ایتالیا یاد می شود.

انواع محصولات دلونگی (delonghi)

قطعا بعد از دانستن پاسخ سوال دلونگی ساخت کجاست به سراغ معرفی انواع محصولات ان می رویم . برند دلونگی محصولات متنوعی را روانه بازار می کند.

 

 

 

بخار شوی

اسپرسو ساز

جاروبرقی

سرخ کن

اتو بخار

اتو مخزن دار

تسویه هوا

ماکروفر

کلمات کلیدی را وارد نمایید