نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول | کدهای خطا ارور ماشین لباسشویی ویرپول در جدول زیر توضیح داده شده است. هر یک از کدها دارای معنی خاصی است و یک یا چند قطعه ممکن در ایجاد کد خطا موثر باشند. قطعه مرتبط با کد خطا را بررسی و تعمیر یا جایگزین کنید.

کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی ویرپول Whirlpool High-Efficiency

ارور F/H – مجموعه شیر برقی ایراد دارد

ارور F/02 – پمپ تخلیه ایراد دارد

ارور F/05 – سنسور دمای اب ایراد دارد

ارور F/06 – موتور و برد کنترل موتور ایراد دارد

ارور F/09 – مجموعه شیر برقی ایراد دارد

ارور F/10 – موتور و برد کنترل موتور ایراد دارد

ارور F/11 – موتور و برد کنترل موتور ایراد دارد

ارور F/13 – مجموعه دیسپنسر ایراد دارد

ارور F/14 – برد الکترونیک ایراد دارد

ارور F/15 – برد الکترونیک ایراد دارد

ارور SUD – کف زیاد مواد شوینده

ارور F/dL – مجموعه قفل درب ایراد دارد

ارور F/dU – مجموعه قفل درب ایراد دارد

دقت کنید که کدهای ارور برای کمک در یافتن علت مشکل استفاده می‌شوند و هیچ وقت جایگزینی برای مهارت‌های عیب‌یابی تکنسین و تعمیرکار حرفه‌ای نیستند. در‌واقع کدهای خطا ممکن است دقیقاً قطعه‌ی معیوب را نشان ندهند. کد ارور فقط ایده‌ای یا سرنخی را برای شروع بازرسی در اختیار ما قرار می‌دهند. بنابراین در صورت مشاهده‌ی کد ارور با توجه به توصیه‌های ارائه شده اقدام نمایید اگر مشکل برطرف نشد برای بررسی و رفع ارور با ما تماس بگیرید.

اگر با هر کدام از ارورماشین لباسشویی ویرپول و یا کدهای خطا مواجه شدید یعنی مشکلی در ماشین لباسشویی ویرپول بوجود آمده که باید بررسی و تعمیر گردد. برای رفع کد خطا می‌توانید با شماره 22359158 تماس بگیرید تا ما یکی از تعمیرکاران حرفه‌ای مرکز تعمیرات لوازم خانگی ویرپول را برای بررسی کد خطا ماشین لباسشویی ویرپول و تعمیر آن به محل شما ارسال کنیم.