تعمیر خشک کن الکترولوکس سری W

تعمیر خشک کن الکترولوکس سری Wتعمیر خشک کن الکترولوکس سری W | جدول زیر شامل کدهای خطا ارور خشک‌کن الکترولوکس Electrolux می‌باشد. با در نظر گرفتن قطعه مرتبط با هر کد خطا می‌توانید به آسانی علت کد خطا را پیدا نموده و با تعمیر یا جایگزین کردن قطعه کد خطاء را پاک نمایید.

کد خطا (ارور) خشک‌کن الکترولوکس Electrolux سری W

کد خطامعنی کد خطابررسی کد خطا
E05 or E06
موتور زیاد گرم شدهخشک کن را خاموش و ۵ دقیقه صبر کنید. دوباره برنامه را انتخاب و استارت کنید. اگر با این کار کد خطا باز هم ظاهر شد با تعمیرکار تماس بگیرید.
E12پر بودن بیش از اندازهبعضی از لباس‌ها را بردارید، درب را ببندید و دکمه استارت را فشار دهید. اگر این کد خطا دوباره ظاهر شد باید با تعمیرکار تماس بگیرید.
E14کنترل جرقه نمی‌تواند جرقه را تشخیص دهد وقتی این کد خطا ظاهر می‌شود شیر گاز قطع می‌شود و کنترل جرقه به صورت دستی باید ریست شود. پنل را باز کنید و دکمه A ریست گاز پشت برد را برای یک ثانیه فشار دهید.
E15پر بودن بیش از اندازهبعضی از لباس‌ها را بردارید، درب را ببندید و دکمه استارت را فشار دهید. اگر این کد خطا دوباره ظاهر شد باید با تعمیرکار تماس بگیرید.
E16این کد خطا زمانی نمایش داده می‌شود که کاربر دکمه استارت را فشرده باشد در حالی که میکروسویچ خلاء بسته است. برای تنظیم مجدد درب را باز و بسته کنید و دکمه استارت را فشار دهید.

دقت کنید که کد خطا برای کمک در یافتن علت مشکل استفاده می‌شوند و هیچ وقت جایگزینی برای مهارت‌های عیب‌یابی تکنسین و تعمیرکار حرفه‌ای نیستند. در‌واقع کدهای خطا ممکن است دقیقاً قطعه‌ی معیوب را نشان ندهند. کد ارور فقط ایده‌ای یا سرنخی را برای شروع بازرسی در اختیار ما قرار می‌دهند. بنابراین در صورت مشاهده‌ی کد ارور با توجه به توصیه‌های ارائه شده اقدام نمایید اگر مشکل برطرف نشد برای بررسی و رفع ارور با ما تماس بگیرید.

برای رفع ارور می‌توانید با شماره 22359158 تماس بگیرید تا ما یکی از تعمیرکاران حرفه‌ای مرکز تعمیرات لوازم خانگی الکنرولوکس را برای بررسی کد خطا ماشین خشک کن الکترولوکس و تعمیر آن به محل شما اعزام کنیم.